МАНЯК

ВСЕКИ ИМА СВОЯТА МАНИЯ НЕКА Я НАМЕРИ ТУК

ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Маняк
My status
КЪМ САЙТА
НАЧАЛО САЙТ ВАШАТА ГАЛЕРИЯ МАНЯК МАРКЕТ
Latest topics
» ЧРД, manqk
Чет Апр 30, 2015 4:59 am by silvia-73

» Наши приятели -рожденици
Чет Апр 30, 2015 4:54 am by silvia-73

» честита Коледа!
Вто Дек 24, 2013 6:03 pm by Бимба

» Покажете декстопа си !
Нед Апр 08, 2012 11:40 pm by Manqk

» Два скайпа на един компютър при Skype 4.0
Нед Окт 02, 2011 1:49 am by Manqk

» Ч.Р.Д. Куме
Сря Сеп 28, 2011 2:15 pm by silvia-73

» Време за поезия
Съб Сеп 24, 2011 5:45 pm by rosi

» Игра на футболни отбори
Пон Авг 22, 2011 5:13 am by chelseafen96

» Да се запознаем!
Сря Авг 17, 2011 1:17 am by Manqk

» Настроение в музика
Вто Юни 28, 2011 2:36 pm by Kerry

» Смях в обектива
Пон Юни 13, 2011 8:03 pm by принцес

» Поезия в музика и картина
Пон Юни 13, 2011 7:55 pm by принцес

» Обяснително съобщение
Съб Юни 04, 2011 1:22 am by pepiipep

» Ех море... ами бански?????
Чет Май 26, 2011 2:14 am by foxyy

» Къде да почивам?
Пон Апр 18, 2011 12:52 am by ninaa_84

» Итернет браузари
Чет Мар 31, 2011 1:00 am by Manqk

» Лайв изпълнения !
Съб Мар 12, 2011 4:30 am by Kerry

» Честита Баба Марта!
Вто Мар 01, 2011 9:47 am by Kerry

» Излезе Windows 7 Service Pack 1
Пон Фев 28, 2011 3:23 pm by Manqk

» Празниците в България!
Съб Фев 19, 2011 6:23 pm by wekowna

» България не се продава, България - това е слава!
Съб Фев 19, 2011 1:10 pm by Manqk

» Момчета с/у момичета
Пет Фев 18, 2011 3:22 am by Kerry

» Пеперудена пролет
Пет Фев 18, 2011 3:21 am by Kerry

» Музикални поздрави:)))
Чет Фев 17, 2011 7:00 pm by Kerry

» Четири трика, за да е още по-луда по вас
Нед Фев 13, 2011 8:59 pm by принцес

» Покажете животинчето си:)
Чет Фев 10, 2011 8:46 pm by Kerry

» Проверено и препоръчано
Вто Фев 08, 2011 3:59 pm by rosi

» Честит Рожден Ден Злате !
Чет Яну 27, 2011 9:45 pm by Kerry

» Един бърз поглед на новините днес
Сря Яну 12, 2011 4:03 pm by Manqk

» Истина ли е...?
Съб Яну 08, 2011 8:27 pm by rosi

Portal.manqk
Photobucket
Tърсите програма
Manqksoft
Google
ГЛАСУВАЙ ЗА НАС
picbg
МАНЯК ЧАТ
picbg
бг фонетика за вашия компютър
picbg
времето
picbg
Social bookmarking
Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of МАНЯК on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of МАНЯК on your social bookmarking website
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
IP
free counter
free counter

Share | 

Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Manqk
Admin

Брой мнения : 287

ПисанеЗаглавие: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Съб Мар 13, 2010 2:29 am

Имах една много "добра" среща с един тип в нет простанството и останах изумен от държанието му .
Моля вижте снимките .1 , 2 ,3 ,.4

Бих искал да разбера какво мислите .Дали да сме толерантни към такива "хора" или да ги отминаваме като пътен знак.

Admin

Брой мнения : 1533

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Пон Мар 15, 2010 3:59 am

Чета публикацията и се чудя какво да ти отговоря!Честно казано аз съм имала срещи с такива хора не само в интернет пространството ,но и в реалния живот!Не смея да оправдавам никого,но живота ни направи злобни,пошли,коварни и много цинични!Все пак аз не мога да толерирам хора с такива възгледи , с подобен език и средства на изразяване!Според мен трябва не само да страним от такива типове,но и да се стремим да ги игнорираме навсякъде,където имаме възможност да сторим това!В крайна сметка самосъзнанието на всеки един от нас сформира общото цяло ,наречено общество,нека да не позволяваме на този тип хора,които избиват агресия и комплекси по този начин да се месят в живота и взаимоотношенията ни с другите хора!Ако не можем да променим техното мислене или средства за комуникация,в което съм почти убедена,то нека се абстрахираме от тях и изблика на агресия,която проявяват!"На лошото не трябва да се отвръща със зло" ,са казали хората,но и не може да стоиш безучастен и да не противодействаш по някакъв начин на такива хора!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
rosi
Admin

Брой мнения : 312

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Пон Мар 15, 2010 8:00 pm

Аз не знам как да ти отговоря на въпроса Свилка!
Истината е,че съм опитвала няколко варианта с тези хора,които тук в нета избиват комплекси.Защото в живота са невзрачни,свити,не говорят ... аз не съм психолог за да ги определям,но това са ми наблюденията.
Влизат с псувни и обиди към хора,които не познават.Не знам кое им е удовлетворението,не ги разбирам,но явно така се чувстват по-добре.
Ако всички мълчат и не им отговарят се изнасят и отиват другаде.
Ако им отговаряме с обиди,ставаме като тях.
Ако опитаме да поведем някакъв нормален разговор с тях се обръщат с изречения от рода:"Ти за умна ли се смяташ патко,овца,коза..." или "Ти ли ще ме учиш как да се държа к*рво ..." или "Не ми давай наклон на ..."
Извинявайте за цветистите изрази,но това е истината!
Лошото е,че след едно такова влизане в чата на тия хора, ти остава една горчилка.
Manqk
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Чет Мар 18, 2010 4:30 am

Дави кажа аз какво мисля по въпроса.
Това е човек,който женаму го навиква,на работа го навикват,другите не му обръщат внимание
и той избива комплекси в нета.Като обижда и наранява хората се мисли за "големия мъж" или ''голямата работа".
Затова в чата има един много хубав бутон "Игнорирай" върши чудесна работа и Росито излиза права като не му се
обръща внимание се отказва.
А в този ред на мисли и провокиран от темата в едно радио бих искал да ви попитам: Какаво мислите за социалните мрежи в нета?
Сайтове,Форуми и чатове- те какво място са за вас ?
Защото и ние се превръщаме в такава и искам да знам какво мислите по въпроса?

Брой мнения : 26

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Чет Мар 18, 2010 10:33 pm

Много бих искала да отговоря на темата, но ще замълча, защото по случайност съм в центъра на събитието - "войната между Спартака и Маняка".

И двамата са ценни сами за себе си. Обаче, има въпроси, на които все още не им намирам отговора.....

1. Защо Спартака нападна не кой да е, а Маняка?

2. Защо Спартака избра мен да предам информация за публикациите си на Маняка?
Вижте профила на потребителя http://centrofuga.bulboard.com/
rosi
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Пет Мар 19, 2010 1:27 am

"А в този ред на мисли и провокиран от темата в едно радио бих искал да ви попитам: Какаво мислите за социалните мрежи в нета?
Сайтове,Форуми и чатове- те какво място са за вас ?
Защото и ние се превръщаме в такава и искам да знам какво мислите по въпроса?"

За така наречените "социални мрежи" мисля,че са хубаво нещо за хората,чието време минава пред компютъра...хубаво до момента, в който се появят дразнители и вируси,който ти причняват неудобства.
Повечето неща са полезни,на много места може да се намери нужната информация,можеш да контактуваш с различни хора и техните виждания за живота,можеш да обмениш знания,и да получиш също така!Музика,филми,игри,знания,всичко може вече тук!

Валка,какво да ти отговоря на теб освен това: Там където двама мъже се мерят,не заставай по средата!
Не познавам Спартака,но ако има нещо да казва на Маняка,нека бъде мъжки спартанец и говори сам! Не мисля,че му е нужен говорител!
Защо напада Маняка,ще отговоря по-късно.
pepiipep

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Пет Мар 19, 2010 1:46 am

Няма въобще да се впускам да пиша романи, само да кажа да бъде умен и да мисли какво говори, че винаги има първи и последен път, ако разбира какво казва Мафията ....

С Уважение : pepiipep
kotka166

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Пет Мар 19, 2010 5:34 pm

Роси, аз не исках съвет, мила. Знам си работата, и си я върша много добре.... Зададох два ясни въпроса....не исках съвети.

Освен това не "застанах по средата", а заех позиция. От кога хората имащи мнение и заставащи зад позиициите са хората "заставащи посредата"? Не ми е присъщо да съм като останалите, защото така трябвало... ще правя каквото си искам, защото е демокрация.

Маняка и Спартака са от "еднакви полюси" и се отблъскват. И двамата са еднакво готини, еднакво скандални, еднакво интелигентни, еднакво устремени към целта си, еднакво инати...... Трябва ли да заема страна?

Имам си мое виждане по въпроса "Маняка и Спартака" и не ме бърка кой какво ще плюе за мнението ми.

Аз съм си аз.
rosi
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Пет Мар 19, 2010 9:09 pm

Валка,съвет не съм дала Wink ... разсъжадавах на глас / на писане / .Искаше отговор на въпросите,това и давам.
Трябваше ли да заемеш страна?-НЕ или Да ти си знаеш мила,сигурна съм,че си наясно
kotka166

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Съб Мар 20, 2010 5:53 am

rosi написа:
Валка,съвет не съм дала Wink ... разсъжадавах на глас / на писане / .Искаше отговор на въпросите,това и давам.
Трябваше ли да заемеш страна?-НЕ или Да ти си знаеш мила,сигурна съм,че си наясно

Верен отговор седларов. bounce
Manqk
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Съб Мар 20, 2010 10:24 pm

Ей вие двечките това е между мен и "господина" Спартак защо се дъвчете.
Знаете и двете че ви обичам и уважавам просто ви помолих за мнение не пренасяйте това във вражда помежду си.
целувка целувка
за всяка по една

Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Нед Мар 21, 2010 5:36 pm

Свилка, да не си търсиш поводи за целувки scratch
целувка Вдигам ти ... рейтинга!
Аз си харесвам Котенцето и не враждуваме
За Котето целувка
И за теб Маняче целувка
Manqk
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Нед Мар 21, 2010 9:53 pm

Спамерка недна ти май си търсиш повод за целувки.
целувка целувка целувка целувка

Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Нед Мар 21, 2010 10:44 pm

Ти не отиде ли да спиш?
Изкипях млякото заради теб,сега няма да ти дам да ядеш бисквитена торта с целувки отгоре!
Обърни се да видеш кой е спамерка
kotka166

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Пон Мар 22, 2010 2:05 pm

Аз ви чета!!!! lol!

Нацелувахте ли се?
rosi
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Вто Мар 23, 2010 9:02 pm

Смея ли да откажа Коте,той е шеф все пак
Гери

Брой мнения : 343
Местожителство : МайнЪ Таун

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Съб Мар 27, 2010 4:24 am

Абе Роси раздавай на всички наред.. че да няма сърдити
rosi
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   Нед Мар 28, 2010 5:24 pm

За мъжете момче момиче
За жените целувка
За всички целувка хаха много як сайт
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?   

Просто са си такива или избиват комплекси в нет пространството?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1